Біологічна зброя - гуси!

Цей захід організовує Race Project. Вибирай пакет та реєструйся.

Деталі заходу

Біологічна зброя - гуси!
Короткий опис заходу:

Біологічна зброя - гуси - онлайн забіг по всій Україні!

Організатор:

Race Project

Дата заходу:

15.08.2022

Час заходу:

23:59

Дедлайн:

15.08.2022

Дистанції:

42км, 21км, 10км, 5км, 1км

Вікові групи:

Локація:

будь-де

Зареєстровано учасників:

88

Відсоток кешбеку:

3%

Додаткова інформація

Біологічна зброя - гуси - онлайн забіг по всій Україні!

УМОВИ: 
1. Якщо ви не маєте кабінету учасника на сайті, то зареєтруватися.  Підтвердити за посиланням на пошті свій акаунт та ввійти до кабінету.
2. Обрати захід та оплатити стартовий внесок на сайті.
3. Пробігти обрану дистанцію до 15.08 включно.
4. Відправити результат (скрін або активне посилання з буль-якого додатку чи годинника) на пошту online.raceproject@ukr.net та вказати відділення Нової пошти для отримання медалі. Якщо результат відправлений на іншу пошту - медаль не відправляється!

Telegram-чат  для підтримки

Реєстрація

Пакет: 21,1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 10км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 5км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Дистанції Біологічна зброя - гуси!

Дистанція Ліміт учасників Зареєстровано Залишилось місць
21,1км 50 14 36
10км 50 28 22
5км 50 38 12
1км 50 8 42

21,1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Salieiev Andrew 29.11.1991 Lviv Probig
2 Василига Олег 26.06.1980 Вінниця NBR
3 Дроздовський Вадим 22/05/1992 Каменец Подольский
4 Зайнетдінов Олександр 06.08.1983 Вінниця
5 Кислий Ігор 22.02.1988 Дніпро
6 Trachuk Bogdan 06.01.2000 Великі Мости, Львівська Область -
7 Волошин Володимир Волошин 24.04.1983 Хорол -
8 Ратушинський Віталій 07.04.1976 Великі Мости, Львівська Область -
9 Дяченко Олег 03.12.1983 Тараща
10 Биков Денис 11/12/1985 Ужгород
11 Ярема Влад 02.06.92 Київ
12 Гусев Александр 08.12.79 Харьков Chameleon
13 Pavlivskyi Vitalii 02.05.1976 Червоноград StartUp
14 Еленгаупт Олександр 7.02.2001 Київ

10км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Медведенко Марія 20.11.1992 Кропивницкий
2 Кириленко Игорь 09.09.1976 Южноукраїнськ
3 Балашов Вадим 11.05.1983 Київ
4 Шишкіна Юлія 03.12.1992 Кодима
5 Рябченко Олександр 01091981 Київ
6 Поліщук Богдана 06.05.1986 Київ
7 Покрова Сергій 09.04.1986 Шостка
8 Лисенко Сергій 10.04.1994 Київ
9 Кравець Оксана 15.03.1992 Львів -
10 Гончар Олена 29.08.91 Київ
11 Зайнетдінова Юлія 22.07.1984 Вінниця
12 Куриленко Сергей 02.02.1988 Кропивницький Святослав
13 Пугач Денис 17.05.1993 Богодухів
14 Дубінін Владислав 17.02.1994 Богодухів
15 Щербак Сергій 11.07.1985 Великі Мости, Львівська Область -
16 Суботін Юрій 04.05.1989 Вінниця Airforce
17 Ященко Олександр 03.07.1990 Вінниця Air Force
18 Fadeev Sergey 18.06.1998 Великі Мости, Львівська Область -
19 Pavlenko Viktor 22.06.1991 Chernihiv
20 Kravchenko Max 28.07.1991 Keyv
21 Пашко Олексій 01.11.1979 Гадяч, Полтавська область
22 Грецова Світлана 21.05.1990 Київ
23 Гардецька Тетяна 22.01.1974 Київ Спортлайф
24 Левенчук Влад 12/05/05 Радомишль немає
25 Половко Андрій 24.03.1978 Дніпро TriStars
26 Скоробагатько Іван 14.08.1988 Київ
27 Товкач Владислав 16.04.1997 Чернігів
28 Kurakov Danyl 22.03.1988 Запоріжжя

5км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Кондратьєв Владислав 26.08.1994 Черкаси
2 Коваленко Едгар 28.06.1996 Львів
3 Kulyk Viktoria 14.03.1994 Золочів, Львівська обл
4 Atyasov Alexander 30.03.1988 Kyiv dz5ok
5 Дмитрієв Сергій 16.02.1989 Харків
6 Василенко Ольга 20.04.1982 Шостка
7 Крисько Арістарх 17.07.2009 Шостка
8 Шкуліпа Олкесій 24.02.1997 Суми
9 Сологуб Андрій 07.08.1985 Дрогобич ДСНС
10 Chumachenko Віталіна 25.06.1991 Черкаси -
11 Твердохліб Микола 22.10.1991 Охтирка
12 Зайнетдінов Тимур 20.07.2010 Вінниця
13 Суслова Ельвіра 04.07.1989 Киів
14 Васильєва Ольга 01.10.1994 Ужгород
15 Березовський Ілля 09.01.1992 Мирноград
16 Жарікова Катерина 08.12.1993 Харків
17 Тимошенко Наталія 25.04.1996 Харьков
18 Ярославська Юлія 11.05.2022 Київ Юлія
19 Голубничий Максим 15.01.1980 Харків Squad UA Runners
20 Talavera Rimma 24.04.1984 Prath, Germany
21 Мурадов Артур 02.02.1986 Хмельницький
22 Гордієнко Анастасія 05.11.2002 Гайсин
23 Ситник Анастасія 22.12.2002 Нетішин
24 Курбанов Марат 04.04.1983 Днепр Arena
25 Підперигора Михайло 19.11.1996 Тернопіль UKRINSTAL Run Club
26 Ільїн Антон 23.11.1987 Київ
27 Левчук Аліна 28.05.1988 Хмельницький
28 Lizarev Serg 10071978 Kyiv DVB NPU
29 MERKULOVA ANNA 12.07.96 Полтава
30 K. BOGDAN 14.03.1999 Полтава
31 Коновалов Даніїл 20.10.1980 Черкассы TRC
32 Шкарупа Ганна 12.11.1980 Київ
33 Носач Дмитро 08.03.1995 Київ -
34 Покидько Роман 27.07.1977 Киів
35 Антонюк Дмитро 6 лютого 1981 Київ
36 Леусенко Ольга 04.02.1975 Київ
37 Соломка Катерина 14.10.2000 Львів
38 Олифіренко Сергій 14.09.98 Львів

1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Костенко Максим 05.10.1995 Черкаси -
2 Шевчук Ольга 24.02.1970 Кодима
3 Bondar Mykyta 20.04.2015 Київ
4 Зайнетдінов Дамір 26.08.2015 Вінниця
5 Романчук Саша 06.02.2015 Миргород
6 Ноздрін Назар 11 січня 2018 Дніпро
7 Суєтіна Катерина 04.01.1993 Київ Adidas runners
8 Gorodnichenko Stas 05.03.1989 Яремче