Добрий день, everybody!

Цей захід організовує Race Project. Вибирай пакет та реєструйся.

Деталі заходу

Добрий день, everybody!
Короткий опис заходу:

Добрий день, everybody!онлайн забіг по всій Україні!

Організатор:

Race Project

Дата заходу:

15.08.2022

Час заходу:

23:59

Дедлайн:

15.08.2022

Дистанції:

21км, 10км, 5км, 1км

Вікові групи:

Локація:

будь-де

Зареєстровано учасників:

171

Відсоток кешбеку:

3%

Додаткова інформація

Прем'єр-міністр Великої Британії - Борис Джонсон - став справжнім кумиром українського суспільства під час війни!
Декілька днів тому новина про його відставку засмутила суспільство, але ми щиро віримо, що вже незабаром він повернеться!

Тож пропонуємо Вам зробити одну пробіжку в знак подяки за всю роботу та допомогу, що Борис Джонсон зробив для України!


УМОВИ: 
1. Якщо ви не маєте кабінету учасника на сайті, то зареєтруватися.  Підтвердити за посиланням на пошті свій акаунт та ввійти до кабінету.
2. Обрати захід та оплатити стартовий внесок на сайті.
3. Пробігти обрану дистанцію до 15.08 включно.
4. Відправити результат (скрін або активне посилання з буль-якого додатку чи годинника) на пошту online.raceproject@ukr.net та вказати відділення Нової пошти для отримання медалі. Якщо результат відправлений на іншу пошту - медаль не відправляється!

Відправка медалей відбуватиметься два рази на тиждень (за рахунок отримувача) починаючи з 25.07 на адреси, що вказані в особистому кабінеті учасника!

Стартовий пакет учасника включає електронний стартовий номер учасника, який можна скачати нижче. На стартовому номері відсутні цифри, ми хочемо аби ви самі вписали туди кількість % на скільки ви любите Бориса Джонсона!
Для скачування стартового номера учасника натисніть тут!

Віримо, що зовсім скоро ми побачимось на крутих івентах як у Сумах, так і в Україні!


Telegram-чат  для підтримки

Реєстрація

Пакет: 21,1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 10км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 5км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Дистанції Добрий день, everybody!

Дистанція Ліміт учасників Зареєстровано Залишилось місць
21,1км 50 37 13
10км 70 52 18
5км 100 64 36
1км 50 18 32

21,1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Шевченка Дмитро Шевченка 13.11.1978 Харьков
2 Kostyk Alexey 08.02.1992 Rivne Titan Club Rivne
3 Дроздовський Вадим 22/05/1992 Каменец Подольский
4 Epifanova Anna 6.12.87 Полтава 0689878066
5 Головач Євгенія 18.10.1986 Суми
6 Болгова Ірина 17.05.1983 Конотоп MaznyiTeam
7 Дяченко Олег 03.12.1983 Тараща
8 Дяченко Юрій 18.02.1982 Біла Церква Run Up Nation
9 Синенко Максим 14.05.1990 Житомир СК «Полісся UA”
10 Зайнетдінов Олександр 06.08.1983 Вінниця
11 Кислий Ігор 22.02.1988 Дніпро
12 Єресько Віталій 13.08.1988 Одеса Не маю
13 Takudis Volodymyr Takudis 22/04/1984 Kyiv Nike
14 Волошин Володимир Волошин 24.04.1983 Хорол -
15 Чорній Ольга 27.04.1986 Конотоп СК «STRONG»
16 Ліщишин Володимир 14.01.1979 Ірпінь Дика Гонка
17 Newman Alex 13.04.1984 Baryshyvkha Fuck the war
18 Ярема Влад 02.06.92 Київ
19 Лазаренко Андрій 24.01.1983 Рівне
20 Василига Олег 26.06.1980 Вінниця NBR
21 Губар Вячеслав 26.03.1973 Київ DVRZ
22 Волобуєв Дмитро 18.05.1983 Полтава
23 Баранівська Вікторія 05.09.1994 Київ
24 Кондратьєв Володимир 1976 Kyiv
25 Вовченко Сергей 17.08.1990 Киев
26 Давиденко Євген 06.09.1984 Суми
27 Trachuk Bogdan 06.01.2000 Великі Мости, Львівська Область -
28 Ратушинський Віталій 07.06.1976 Великі Мости, Львівська Область -
29 Roman Kuchma 10.09.80 Червоноград StartUP
30 Pavlivskyi Vitalii 02.05.1976 Червоноград StartUp
31 Кінзерський Віктор 15.02.1992 Вінниця NoBoringRunners
32 Струцький Сергiй 02.05.1988 Iрпiнь
33 Рудь Сергій 18.06.1991 Sumy
34 Марія Кавиліна 06.01.1992 Ірпінь
35 Кавилін Олександр 20.01.86 Ірпінь
36 Kolos Oleh 25.07.1978 Бориспіль AdidasRunnersKyiv
37 Половко Андрій 24.03.1978 Дніпро TriStars

10км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Щепанівська Галина 29.05.1977 Тернопіль Ternopil Trail
2 Ляшенко Максим 31.05.1989 Кривий Ріг
3 Вавилова Ася 28.09.1988 Турійськ
4 Гончаренко Олексій 29 квітня 1983 року народження Першотравенськ Дніпропетровської області
5 Шеремета Тарас 06.09.1983 Київ
6 Mostovyi Anatolii 19.08.1986 Бровары
7 Лисенко Сергій 10.04.1994 Київ
8 Шовкова Марина 16.06.1994 Київ
9 Гарасимович Ростислав 20.02.1993 Львів
10 Раматова Мілена 04.11.2002 Запоріжжя
11 Кириленко Игорь 09.09.1976 Южноукраїнськ
12 Садовий Сергій 30.10.1991 Чернігів
13 Ruzieva Victoria 26.10.1997 Красноград
14 Гончаренко Павло 16.05.1990 Дніпро ARENA
15 Волошин Володимир Волошин 24.04.1983 Хорол -
16 Рябченко Олександр 01091981 Київ
17 Гвоздова Ольга 04.02.1983 Київ НПУ
18 Третьякова 366966ktif1 24.04.1988 Киев
19 Фурлет Оксана 07.08.1986 Житомир СК Полісся UA
20 Зайнетдінова Юлія 22.07.1984 Вінниця
21 Bondar Serhii 03.10.1983 Київ
22 Kulyk Viktoria 14.03.1994 Золочів, Львівська обл
23 Кравець Оксана 15.03.1992 Львів -
24 Грецова Світлана 21.05.1990 Київ
25 Шишкіна Юлія 03.12.1992 Кодима
26 Olehov Oleh 04.02.1981 Київ
27 Твердохліб Микола 22.10.1991 Охтирка
28 Дяченко Валерій 04.02.1968 Київ -
29 Попляс Максим 11.10.1986 Київ
30 Поташев Олександр 24/08/1970 м. Харків SKS
31 Калюжний Анатолій 22.12.1978 Київ
32 Ліщишина Наталія 06.04.1978 м. Ірпінь
33 Pivovar Oleksander 05.12.1980 Київ Salomon RCU
34 Naumchak Olena 01.03.1993 Zhytomyr
35 Марцинкевич Олена 30.11.2001 Житомир
36 Андрієнко Михайло 21.05.1989 Київ
37 Гончар Олена 29.08.91 Київ
38 Докторова Віка 01.10.1997 Кропивницький
39 Чекунов Олексій 17.07.1979 Харків
40 Пашко Олексій 01.11.1979 Гадяч, Полтавська область
41 Щербак Сергій 11.07.1985 Великі Мости, Львівська Область -
42 Либань Жанна 010980 Чернігів -
43 Кирилко Вячеслав 19.12.79 Харків Theodoros boxing club
44 Гусев Александр 08.12.79 Харьков Chameleon
45 Velihosha Yura 14.09.1987 Desna
46 Потьонок Марія 30.07.88 Київ
47 Кованський Олександр 14.10.1989 Луцьк
48 Кохан Олександр 18.04.1994 Київ
49 Сєнокосов Олексій 07.09.85 Одеса
50 Скоробагатько Іван 14.08.1988 Київ
51 Blazhko Natalia 11.04.2002 Радомишль Tigerrunclub
52 Kryveha Nataliia 08.09.1992 Запоріжжя

5км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Шитова Аліса 17.05.1990 Київ
2 Бамбурак Володимир 01.10.1987 Чернівці
3 Yashchuk Iryna 25.08.1989 Черкаси
4 Клечановська Марія 20.11.1991 Київ Немає
5 Гвоздова Ольга 04.02.1983 Київ НПУ
6 Петренко Юля 09.08.1986 Рівне Titan Club Rivne
7 Великодна Любов 10.02.1984 Кривий Ріг MAXXIMUM CrossFit
8 Левандовська Яна 29.06.2004 м. Гайсин
9 Суєтіна Катерина 04.01.1993 Київ Adidas runners
10 Турченко Сергій 15.03.1978 Суми MaznyiTeam
11 Швіндін Микола 19.06.1991 Заводське Торпедо
12 Ломакіна Таїсія 14.01.1989 Чернігів
13 Семешко Дмитро 02.02.1986 Чернігів
14 Курбанов Марат 04.04.1983 Днепр Arena
15 Іванішена Тетяна 18.02.1965 Бердичів Family Run Club
16 Василюк Аліна 12.01.2000 Київ
17 Бондаренко Тетяна 24.06.1987 Київ
18 Циба Юлія 22.03.1987 Запоріжжя
19 Марченко Олександр 09.06.1997 Дніпро
20 Кондратьєв Владислав 26.08.1994 Черкаси
21 Суслова Ельвіра 04.07.1989 Киів
22 Atyasov Alexander 30.03.1988 Киев dz5ok
23 Гашенко Катерина 23.01.1990 Дружківка
24 Зайнетдінов Тимур 20.07.2010 Вінниця
25 Ярославська Юлія 11.05.2022 Київ Юлія
26 Кінзерська Аліна 05.10.94 Вінниця NoBoringRunners
27 Хохлов Роман 18.05.1987 Харків Чиста Україна
28 Францескевич Леонід 4 червня 1986 року Одеса
29 Синюшко Вячеслав 29.05.1986 Киев
30 Шкуліпа Олкесій 24.02.1997 Суми
31 Ільїн Антон 23.11.1987 Київ Хамелеон
32 Петришин Марта 29.05.1986 Львів (Гданськ)
33 Шевчук Ольга 24.02.1970 Кодима
34 Дмитрієв Сергій 16.02.1989 Харків
35 Василенко Ольга 20.04.1982 Шостка
36 Крисько Арістарх 17.07.2009 Шостка
37 Денисенко Кристина 26.08.1996 Дніпро
38 Сологуб Андрій 07.08.1985 Дрогобич ДСНС
39 Tайметов Ансар 1973 Київ
40 Кизима Ольга 23.03.1994 Дніпро
41 Леусенко Ольга 04.02.1975 Київ
42 Lizarev Serg 10071978 Kyiv DVB NPU
43 Негрій Ірина 29.10.1988 Київ
44 Романчук Яна 17.07.1992 Миргород
45 Ориничев Вячеслав 30/05/1986 Харьков
46 Дунаєв Олег 30.06.1995 Городок Львівська обл
47 Talavera Rimma 24.04.1984 Prath, Germany
48 Ковальова Марина 02.05.1991 Дніпро
49 Тарас Панасюк 27.05.1975 Харкiв team404
50 Покидько Роман 27.07.1977 Киів
51 Ланчеева Ольга 13.04.1982 Київ
52 Підперигора Михайло 19.11.1996 Тернопіль UKRINSTAL Run Club
53 Потьонок Марія 30.07.88 Київ
54 Почекутова Анастасія 12.02.89 Біла Церква
55 Левунець Гліб 09.09.2009 Київ
56 Кузуб Юрій 15.09.1988 Полтава
57 Шаповал Олена 14.04.1984 Київ
58 Чирва Сергій 20.08.1989 Суми
59 Юрчук Діана 29.07.1994 Луцьк Energym
60 Носач Дмитро 08.03.1995 Київ -
61 Левчук Аліна 28.05.1988 Хмельницький
62 Товкач Владислав 16.04.1997 Чернігів
63 Мудракова Катерина 21121982 Дніпро
64 Петров Дмитро 20.07.1995 Волочиськ

1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Пасічний Роман 10.02.2012 Київ Мама Лєна
2 Міщук Дар'я 08.03.1996 Дніпро
3 Грабінський Володимир 20.01.1997 Київ
4 Кос Олег 22 березня 1980 Хмельницький
5 Зайнетдінов Дамір 26.08.2015 Вінниця
6 Костенко Максим 05.10.1995 Черкаси -
7 Шленьова Марина 15.10.1985 Львів
8 Gorodnichenko Stas 05.03.1989 Яремче
9 Ятманова Стефанія 01.08.2013 Суми
10 Горчинская Елизавета 11.03.1992 Киев Нова Пошта 164 Киев
11 Федорчак Ярослава 05.10.1987 Дніпро
12 Михайленко Анюткін 8 липня Одеса -
13 Левунець Ян 09.12.2013 Київ
14 Кузьменко Кирило 19.09.2014 Київ
15 Затварський Іван 11.02.1993 Київ Steel Argument
16 Зінченко Людмила 24.05.1984 Київ
17 Алєксєєва Віталія Алєксєєва 21,11.1985 Рівне -
18 Антонюк Дмитро 6 лютого 1981 Київ