WELCOME to Чорнобаївка

Цей захід організовує Race Project. Вибирай пакет та реєструйся.

Деталі заходу

WELCOME to Чорнобаївка
Короткий опис заходу:

WELCOME to Чорнобаївка - онлайн забіг по всій Україні!

Організатор:

Race Project

Дата заходу:

30.06.2022

Час заходу:

23:59

Дедлайн:

30.06.2022

Дистанції:

42км, 21км, 10км, 5км, 1км

Вікові групи:

Локація:

будь-де

Зареєстровано учасників:

220

Відсоток кешбеку:

3%

Додаткова інформація

Маленьке селище на Херсонщині стало справжнім героєм війни, яку почала росія проти України 24 лютого! Саме там знаходиться міжнародний аеропорт Херсон!
Здавалося б, що після того, як наші військові розбили ворожу техніку 1-2 рази, тупі орки більше не полізуть туди, але ніт, за три місяці війни кількість разів перевищила за 20!


WELCOME to Чорнобаївка - онлайн забіг по всій Україні!

УМОВИ: 

1. Якщо ви не маєте кабінету учасника на сайті, то зареєтруватися.  Підтвердити за посиланням на пошті свій акаунт та ввійти до кабінету.
2. Обрати захід та оплатити стартовий внесок на сайті.
3. Тому пробігти обрану дистанцію з 01.06 до 30.06 включно.
4. Відправити результат (скрін або активне посилання з буль-якого додатку чи годинника) на пошту online.raceproject@ukr.net та вказати назву забігу та відділення Нової пошти для отримання медалі. 

Відправка медалей відбуватиметься щодня (за рахунок отримувача) починаючи з 15.06. 

Стартовий пакет учасника включає електронний стартовий номер учасника, який можна скачати нижче. На стартовому номері відсутні цифри, ми хочемо аби ви самі вписали туди ваші побажання щодо кількості разів спаленої техніки русні! 
Для скачування стартового номера учасника натисніть тут!

Також кожен учасник отримає медаль учасника забігу (зважаючи на складність виготовлення в даний час, на медалі не вказується кілометраж, тобто медаль на дистанції 42.2км така ж, як і приміром на 5км)! 



Telegram-чат  для підтримки 

Реєстрація

Пакет: 42,2км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 21,1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 10км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 5км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Дистанції WELCOME to Чорнобаївка

Дистанція Ліміт учасників Зареєстровано Залишилось місць
42,2км 50 2 48
21,1км 50 25 25
10км 100 99 1
5км 100 64 36
1км 50 30 20

42,2км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Пилипенко Олександр 13 іларіонове
2 Котонос Денис 03.09.1994 ВІННИЦЯ -

21,1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Якимчук Володимир 01.03.1993 Ківерці SK Luchesk
2 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
3 Іванов Вячеслав 20.07.1977 Нетішин
4 Болгова Ірина 17.05.1983 Конотоп MaznyiTeam
5 Чорній Ольга 27.04.1986 Конотоп СК «STRONG»
6 Дідченко Євген 08.08.1978 Київ ПУШЕБ
7 Кондратьєв Владислав 26.08.1994 Черкаси
8 Голівщук Олег 26.04.1983 Запоріжжя
9 Степанчук Віталій 18.031983 Вінниця SRC Ukraine
10 Ващишина Оля 22.07.1990 Черкаси
11 Дусь Юлія 17.09.1988 Київ
12 Март Дмитро 06.06.1981 Київ
13 Ivershenko Artem 24.10.1999 Kyiv
14 Івершенко Сергій 14/04/1977 Киів
15 Римарович Олег 25.11.1969 м.Кам'янець-Подільський
16 Дяченко Юрій 18.02.1982 Біла Церква Run Up Nation
17 Мирончик Валерій 26.06.1963 Суми Run&Roll
18 Ковальчук Сергій 01.06.1986 Луцьк Патрульна поліція Волинської області
19 Чичиркін Андрій 10.08.1986 Переяслав Aerostar TeamOne
20 Дяченко Олег 03.12.1983 Тараща
21 Rutushynskyy Vitaliy 07.11.81 м.Великі Мости, Львівська обл -
22 Половко Андрій 240378 Дніпро TriStars
23 Pomerantsev Sergii 04/06/1981 Kyiv
24 Agaronian David 15.01.1988 Коломия
25 Вовченко Сергей 17.08.1990 Киев 098

10км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Bogatov Vitaliy 28.06.1986 Харків
2 Богатов Євген 24.08.1988 Харків
3 Сисак Оксана 19.04.1985 Хмельницький
4 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
5 Vakh Anton 06 November 1991 Kyiv
6 Коваленко Євгеній 19.08.1995 Кременчук
7 Єресько Віталій 13.08.1988 Одеса Не маю
8 Кузнєцова Тетяна 24 вересня 1985 Киев
9 Цибулько Юрій 26.02.1996 Івано Франківськ ЗСУ ПС
10 Гальчинський Андрій 01.01.1990 Вінниця
11 Пашко Олексій 01.11.1979 Гадяч, Полтавська область
12 Кириленко Игорь 09.09.1976 Южноукраїнськ
13 Марціновський Назар 18.05.1994 Коломия Kolomyia running club
14 Цибенко Віра 13.04.1978 Киів
15 Степанчук Олена 24.10.1989 Винница -
16 Садовий Богдан 11.06.1982 Берегове Ajax running club
17 Господинова Аліна 09.09.1988 Харків
18 Фещенко Максим 15.09.1981 Київ
19 Рябченко Олександр 01091981 Київ
20 Зайнетдінов Олександр 06.08.1983 Харків
21 Підперигора Михайло 19.11.1996 Тернопіль UKRINSTAL Run Club
22 Лисенко Катя 20.10.1997 Київ
23 Лисенко Сергій 10.04.1994 Київ
24 Маковій Віталій 23.02.1980 Берегове
25 Korskova Svitlana 31.07.82 Дніпро
26 Ренгевич Євгеній 01.01.1990 Одеса
27 Земський Денис 04.07.1988 Кривий Ріг
28 Кушніренко Антон 08.07.1993 Київ
29 Ярема Влад 02.06.92 Київ Атлетико
30 Онуфрієв Юрій 06.05.1986 Великі Мости -
31 Naumushkina Olga 21.07.1980 Kyiv
32 Шеремета Тарас 06.09.1983 Київ
33 Конопляник Олег 25.07.1985 Львів
34 Андрієнко Михайло 21.05.1989 Київ
35 Vikhrenko Miroslava 12.01.1989 Toronto / Kropyvnytskyi
36 Mostovyi Anatolii 19.08.1986 Бровары
37 Андреєва Юлія 15.04.1996 Харків USC
38 Гончаренко Павло 16.05.1990 Дніпро ARENA
39 Гончаренко Олексій 29 квітня 1983 року народження Першотравенськ Дніпропетровської області
40 Касьяненко Ірина 31.03.1983 Київ RUN21
41 Perlov Andrii 26.05.1981 Vinnitsa
42 Ляшенко Максим 31.05.1989 Кривий Ріг
43 Богдан Влад 12.11.2000 Харків
44 Дроздовський Вадим 22/05/1992 Каменец Подольский
45 Карачевцев Василь 08.08.1962 Тростянець, Сумської області Let's Go
46 Еленгаупт Віталій 28021990 Київ
47 Глумик Світлана 04.07.1987 Коломия Kolomiyarunning club
48 Вельбой Іван 16.01.1982 Суми Ураган
49 Хвостенко Дмитро 24.01.84 Біла Церква Run Up Nation
50 Mandzii Roman 26.01.2000 Ternopil
51 В/Ч А1660 01.01.1990 Вінниця
52 Позивний "Буква" 01.01.1900 -
53 Оніщук Назарій 17.10.1988 Львів
54 Юнда Валерій 19.04.1976 Львів -
55 Швіндін Микола 19.06.1991 Заводське Торпедо
56 Рац Тетяна 19.04.1971 Львів -
57 Труш Алексей 25.03.1985 Харьков Трушный бегун
58 Мазур Олександр 13.07.1982 Кам'янець Подільський
59 Бесчаснова Аліна 24.03.2004 Гребінка
60 Щеголь Лілія 26 грудня 1997 Гребінка , Полтавська обл.
61 Nifontov Yurii 11.02.1993 Odesa
62 Жигура Віталій 24.06.1988 Полтава Аврора спорт
63 Казнодій Андрій 15.08.1992 Знамянка
64 Мельник Артем 20.11.2003 Хмельницький
65 Тарасюк Микола 07.03.1996 Берегове Ajax running club
66 Еленгаупт Олександр 7.02.2001 Сміла
67 Биков Денис 11/12/1985 Ужгород
68 Зигарь Денис 15.03.78 Вінниця Фитнес тайм
69 Зигарь Галина 03.11.1983 Вінниця Tornado gym
70 Рабаєва Інна 14.12.1991 Київ
71 Арапов Дмитро 14.10.1986 Київ
72 Сліпець Олександр 29.05.1984 Київ
73 Davydenko Oleksandr 26.07.1990 Сумы, Сумская обл.
74 Докторова Віка 01.10.1997 Кропивницький
75 Гончар Олена 29.08.91 Київ
76 Саарян Андрій 23.11.1989 Одеса -
77 Синюшко Вячеслав 29.05.1986 Киев
78 Літвіцька Вікторія 11 жовтня 1978 Хмельницький VeloClub Podillya
79 Шалаєв Роман 19.08.90 Бровары
80 Трачук Богдан 06.01.2000 м.Великі Мости, Львівська область Немає
81 Грицак Макс 13.05.1990 Київ
82 Манелюк Анна 03.08.2004 Львів Анна Манелюк
83 Волошин Володимир 24.04.1983 Хорол -
84 Sobipan Oleksandr 07.01.1985 Київ
85 Strashenko Eugeniy 9/01/84 Kyiv
86 Терещенко Максим 13.09.1985 Київ
87 Левчик Микола 19.12.1992 Київ Основа Бігу
88 Biloshapka Dima 10.11.1987 Суми VeloSumy
89 Алімов Вадим 06.01.1993 Львів
90 Ліщишина Наталія 06.04.1978 м. Ірпінь
91 Ліщишин Володимир 14.01.1979 Ірпінь
92 Скоробагатько Іван 14.08.1988 Київ
93 Лющик Славік 24.12.76 Луцьк Атлетіко
94 Голенко Алексей 24.01.1991 Киев
95 Попляс Максим 11.10.1986 Київ
96 Чернецький Євген 04.03.1991 Київ #TeremkyRunClub
97 Сухенко Антон 15.04.1992 Київ #TeremkyRunClub
98 Копитков Андрій 30.01.1980 Київ Аматор
99 Дяченко Валерій 04.02.1968 Київ -

5км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Безпалый Владимир 13.05.1993 Київ
2 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
3 Твердохліб Микола 22.10.1991 Охтирка
4 Соловян Ольга 23071987 Київ
5 Федота Ірина 1987 Кам‘янське
6 Talavera Rimma 24.04.1984 Prath, Germany
7 Некрасова Олександра 16.05.1997 Суми
8 Шишкіна Юлія 03.12.1992 Кодима
9 Гордієнко Олександр 16.12.1990 Харків
10 Гірко Лілія 09.08.1968 Одеса NrunClub
11 Зроль Станіслав 02.03.1999 Івано-Франківськ
12 Потьонок Марія 30.07.88 Київ
13 Kushnirenko Andriana 10.02.1987 Lviv
14 Hladkykh Oleksandr 15.02.1986 Odesa
15 Пилипчук Максим 08.07.1991 Хмельницький
16 ГАЙДА Ульяна 28.01.88 Новомосковск
17 Софийченко Аня 02.08.2002 Днепр Ддувс
18 Гусев Александр 08.12.79 Харьков Chameleon
19 T Ansar 1973 Київ
20 Lizarev Serg 10071978 Kyiv DVB NPU
21 Петращук Ярослав 04.04.1983 Калуш
22 Нікітюк Ілля 09.01.1989 Марганець
23 Тюляєв Євген 13.12.1986 Марганець ,,Дракон"
24 Вавилова Ася 28.09.1988 Турійськ
25 Лутаєв Олександр 03.11.1990 Черкаси
26 Коновалов Даніїл 20.10.1980 Черкассы TRC
27 Акімова Анжеліка 06.06.1990 Los-Angeles «Захист» ( у м.Одеса) тренувалась там.
28 Ніконоров Віталій 13.08.1986 Полтава
29 Василенко Ольга 20.04.1982 Шостка
30 Крисько Арістарх 17.07.2009 Шостка
31 Бердник Олександр 28.06.1983 Кам'янське
32 Юркін Ігор 06.10.1989 Покровськ Твердий знак
33 Зубова Зоя 29.04.1953 Тростянець, Сумської області Let's Go
34 Грецова Світлана 21.05.1990 Київ Chameleon
35 Хаджинов Євген 21.07.1987 Київ
36 Ільїн Антон 23.11.1987 Київ Хамелеон
37 Мартынова Людмила 23.03.1982 Запорожье
38 Галімон Роман 05.11.1995 Вінниця
39 Мокієнко Максим 14.01.1991 Запоріжжя
40 Морочков Олег 3.07.1992 Дніпро
41 Ориничев Вячеслав 30/05/1986 Харьков
42 Кравець Оксана 15.03.1992 Львів -
43 Сергієнко Володимир 01.01.1963 Суми
44 Борошняна Інна 14.07.1985 Львів Инна Борошняная
45 Шаповал Олена 14.04.1984 Київ
46 Клопов Максим 10.03.1989 Данилівка, Київська область
47 Шевченко Андрiй 08.12.1983 Киïв
48 Довгань Оксана 16.04.1976 Кривий Ріг Maxximumcrossfit
49 Прокопенко Настя 10.06.2004 Житомир
50 Геєнко Михайло 29.12.1980 Суми
51 Міскевич Світлана 10.04.81 Луцьк Атлетіко
52 Гургура Ірина 14.05.1991 Воловець
53 Гловацька Анастасія 12.09.1988 Луцьк
54 Веселкова Надія 02.11.1995 Одеса KryzhRun
55 Яковлєв Олександр 02.03.1977 Харків Chameleon
56 Зайцев Костянтин 23.08.1984 Київ -
57 Шунько Альона 07.05.1990 Київ
58 Korolev Anton 05.06.1990 DNIPRO Regym
59 Лук'яненко Дмитро 29.03.1994 Суми
60 Кошева Олеся 20.02.1983 Суми
61 Сліпущенко Веніамін 20.09.1984 Одеса
62 Маценко Mykola 11.04.61 Київ
63 Майорова Марія 161282 Київ
64 Задорожний Андрій 19.05. Львів

1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Пасічний Роман 10.02.2012 Київ Мама Лєна
2 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
3 Грабінський Володимир 20.01.1997 Київ
4 Льовочкіна Дар'я 12.02.1992 Київ
5 Yashchuk Iryna 25.08.1989 Збараж
6 Підкопайло Вікторія 18.09.1994 Кропивницький
7 Vlasova Kateryna 1987 Kyiv
8 Костенко Максим 05.10.1995 Черкаси -
9 Карасьова Анастасія 29.07.1994 Харків
10 Полятикін Іван 12.08.2011 Суми
11 Бурий Іван 21.05.1999 Чернігів
12 Ментій Юрій 22.01.2001 Чернігів
13 Скороход Євген 29.09.1995 Львів
14 Леонченко Максим 25.09.1992 Дніпро
15 Шкуліпа Олкесій 24.02.1997 Суми
16 Шевчук Сергій 29.04.1966 Кодима
17 Shapoval Anna 13.10.1990 Kyiv
18 Поташев Олександр 24/08/1970 м. Харків SKS
19 Швіндіна Ірина 09.02.2000 Заводське Торпедо
20 Феденко Антон 05.08.88 Київ -
21 Заїка Олександр 13.05.1984 Бровари Біг Бровари
22 Суєтіна Катерина 04.01.1993 Київ Adidas runners
23 Працько Кирило 15.05.1989 Запоріжжя Cro77fit Zaporizhzhya
24 Gorodnichenko Stas 05.03.1989 Яремче
25 Гончаренко Олександр 23.04.1993 Київ
26 Ковбунов Віктор 13.04.1962 Kiyv Твій Спорт
27 Скляр Катерина 15.06.1990 Київ
28 Коломійчук Марія 05.01.2006 Київ -
29 Chu Chin Aex 09.11.1987 Одесса
30 Сотніков Олександр 18.08.1983 Львів