ПАТРОН Run online

Цей захід організовує Race Project. Вибирай пакет та реєструйся.

Деталі заходу

ПАТРОН Run online
Короткий опис заходу:

ПАТРОНrun - онлайн забіг по всій Україні!

Організатор:

Race Project

Дата заходу:

30.06.2022

Час заходу:

23:59

Дедлайн:

30.06.2022

Дистанції:

42км, 21км, 10км, 5км, 1км

Вікові групи:

Локація:

будь-де

Зареєстровано учасників:

312

Відсоток кешбеку:

3%

Додаткова інформація

Пес Патрон став справжнім героєм української армії! Незважаючи на те, що він не є представником сильної бійцівської породи, все одно приносить велику користь Україні та нашій армії, знаходячи небезпечні вибухові предмети. За цей час пес виявив їх більше 200.

Маємо чимало історій, коли наші громадяни, тікаючи зі своїх домівок від війни, забирають із собою домашніх улюбленців, що є проявом людяності та доброти. Це одна із багатьох відмінностей між українцями і русскімі. 

На жаль, чимало тварин залишилися напризволяще у зв'язку із втратою господарів, небезпечні воєнні дії.

Саме тому ми відкриваємо реєстрацію на онлайн-забіг, присвячений Патрону! 
Частину коштів із реєстрацій ми передамо на притулки для тварин!


Автор ілюстрації, що зображений на медалі! Не забудьте поставити їй лайк)

УМОВИ: 
1. Якщо ви не маєте кабінету учасника на сайті, то зареєтруватися.  Підтвердити за посиланням на пошті свій акаунт та ввійти до кабінету.
2. Обрати захід та оплатити стартовий внесок на сайті.
3. Тому пробігти обрану дистанцію з 01.06 до 30.06 включно.
4. Відправити результат (скрін або активне посилання з буль-якого додатку чи годинника) на пошту online.raceproject@ukr.net та вказати назву забігу та відділення Нової пошти для отримання медалі. 

Відправка медалей відбуватиметься щодня (за рахунок отримувача) починаючи з 01.06. 

Стартовий пакет учасника включає електронний стартовий номер учасника, який можна скачати нижче. На стартовому номері відсутні цифри, ми хочемо аби ви самі вписали туди ім'я свого домашнього улюбленця! 
Для скачування стартового номера учасника натисніть тут!

Також кожен учасник отримає медаль учасника забігу (зважаючи на складність виготовлення в даний час, на медалі не вказується кілометраж, тобто медаль на дистанції 42.2км така ж, як і приміром на 5км)! 



Telegram-чат  для підтримки 

Реєстрація

Пакет: 42,2км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 21,1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 10км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 5км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Дистанції ПАТРОН Run online

Дистанція Ліміт учасників Зареєстровано Залишилось місць
42,2км 50 3 47
21,1км 50 23 27
10км 150 106 44
5км 150 117 33
1км 100 63 37

42,2км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Чигрюля Ніна 22/09/1985 Бровари
2 Єресько Віталій 13.08.1988 Одеса Не маю
3 Зайченко Сергій 20.02.1985 Олександрія Легкоатлетичний клуб Олександрія

21,1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Іванов Вячеслав 20.07.1977 Нетішин
2 Мігуль Вікторія 25.09.1987 Вишгород
3 Ващишина Оля 22.07.1990 Черкаси
4 Epifanova Anna 6.12.87 Полтава
5 Сисак Оксана 19.04.1985 Хмельницький
6 Якимчук Володимир 01.03.1993 Ківерці SK Luchesk
7 Терещенко Максим 13.09.1985 Київ
8 Старцев Олександр 13.01.1989 Бровари ULTRUNNERS
9 Naumushkina Olga 21.07.1980 Kyiv
10 Ус Максим 14.11.1988 ЧЕРНИГОВ
11 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
12 Римарович Олег 25.11.1969 м.Кам'янець-Подільський
13 Vikhrenko Miroslava 12.01.1989 Toronto
14 Дяченко Юрій 18.02.1982 Біла Церква Run Up Nation
15 Ольферт Олександр 21.01.1988 Кривий Ріг
16 Osypov Maksym 14.06.1994 Кривий Ріг «Не пиздіти , а робити»
17 Дяченко Олег 03.12.1983 Тараща
18 Сукайло Денис 16.10.1992 Київ
19 Половко Андрій 240378 Дніпро TriStars
20 Panchenko Irina 09.02.1994 Київ
21 Саарян Андрій 23.11.1989 Одеса -
22 Савонов Павло 27/07/2000 Хмельницький
23 Шепшелей Вікторія 18 листопада 1993 Дніпро

10км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Дідченко Євген 08.08.1978 Київ ПУШЕБ
2 Литвинова Олена 07.04.1987 Київ adidas Runners Kyiv
3 Вельбой Іван 16.01.1982 Суми
4 Беклеміщева Анастасія 15.03.1991 Київ NRC
5 Волков Кирило 13.06.1992 Киев
6 Мирончик Валерій 26.06.1963 Суми Run&Roll
7 Карачевцева Ірина 02.10.1966 Тростянець, Сумської області Let's Go
8 Пашко Олексій 01.11.1979 Гадяч, Полтавська область
9 Filatova Natali 27.08.1989 Львів
10 Котонос Денис 03.09.1994 ВІННИЦЯ -
11 Петращук Ярослав 04.04.1983 Калуш
12 Богатов Євген 24.08.1988 Харків
13 Dubovyk Nikita 19.06.1987 Київ J&J running club
14 Зайнетдінов Олександр 06.08.1983 Харків
15 Кондратьєв Владислав 26.08.1994 Черкаси
16 Кузнєцова Тетяна 24 вересня 1985 Киев
17 Єрьоміна Юлія 01.08.1996 Дніпро Regym
18 Косян Світлана 28.07.1990 Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с.Нова-Осота
19 Маковій Віталій 23.02.1980 Берегове
20 Підперигора Михайло 19.11.1996 Тернопіль
21 Дроздовський Вадим 22/05/1992 Каменец Подольский
22 Яворський Станіслав 1.12.1996 Хмельницький
23 Федосенко Марія 19.03.1998 Варшава
24 Лисенко Сергій 10.04.1994 Київ
25 Яковлєв Олександр 02.03.1977 Харків Chameleon
26 Рябченко Олександр 01091981 Київ
27 Цуканова Галина 11.06.1989 Dnipro
28 Цибулько Юрій 26.02.1996 Івано Франківськ ЗСУ ПС
29 Фещенко Максим 15.09.1981 Київ
30 Spodarenko Valeriia 02.04.1985 Kryvyi Rih
31 Рибак Маргарита 28.04.1987 Київ Free run
32 Андреєва Юлія 15.04.1996 Харків USC
33 Denysov Yevhen 01.01.01 Kyiv Salomon Running Club Ukraine
34 Сaхацька Людмила 29.11.1985 Київ ПУШЕБ
35 Голубничий Максим 15.01.1980 Харків Squad UA Runners
36 Шелест Олексій 01.02.1971 миргород
37 Хмелюк Сергій 04.08.1974 Кривий Ріг Муай Тай ХМЕЛЯ
38 Трачук Богдан 06.01.2000 м.Великі Мости, Львівська область Немає
39 Shvets Olena 21.05.1995 Kyiv Nike Run club
40 Гальчинський Андрій 01.01.1990 Вінниця
41 Швадчак Андрій 01.01.1990 Дрогобич
42 Білоус Єгор 18.04.1985 Черкаси CrossRunChe
43 Лисенко Катя 20.10.1997 Київ
44 Літвіцька Вікторія 11 жовтня 1978 Хмельницький VeloClub Podillya
45 Земський Денис 04.07.1988 Кривий Ріг
46 Садовий Богдан 11.06.1982 Берегове Ajax running club
47 Павлушенко Вадим 28.06.1994 Хмельницький
48 Заєць Андрій 21.01.1998 Хмельницький
49 Плекан Віталій 06.01.1988 Київ AdidasRunners
50 Korniienko Olha 12.03.1993 Kharkiv
51 Bogatov Vitaliy 28.06.1986 Харків
52 Великодна Любов 10.02.1984 Кривий Ріг MAXXIMUM CrossFit
53 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
54 Везденецький Сергій 05.09.1998 м. Хмельницький
55 Болгова Ірина 17.05.1983 Конотоп MaznyiTeam
56 Чорній Ольга 27.04.1986 Конотоп СК «STRONG»
57 Пономаренко Серій 16 07 1983 Київ
58 Косяков Михайло 15.07.1988 Черкаси
59 Fomenko Vlad 23.11.1991 Cherkasy
60 Davydenko Oleksandr 26.07.1990 Сумы, Сумская обл.
61 Ботвинюк Оксана 15.07.1989 Міжгір'я
62 Ренгевич Євгеній 01.01.1990 Одеса
63 Ярема Влад 02.06.92 Київ Атлетико
64 Ярмак Дарина 21.05.1991 Київ
65 Levchenko Yurii 26.08.1990 Київ
66 Rutushynskyy Vitaliy 07.11.81 м.Великі Мости, Львівська обл -
67 Гусев Александр 08.12.79 Харьков Chameleon
68 Андрієнко Михайло 21.05.1989 Київ
69 Байда Елена 05.11.1972 Київ
70 Pykhtin Oleg 04.05.1990 Чернигов
71 Мусійчук Олексій 18.10.1995 Львів
72 Тарасюк Микола 07.03.1996 Берегове Ajax running club
73 Касьяненко Ірина 31.03.1983 Київ RUN21
74 Perlov Andrii 26.05.1981 Vinnitsa
75 Школьний В'ячеслав 01.01.1990 Одеса
76 Волдєєв Олександр 01.01.1990 Одеса
77 Попов Володимир 01.01.1990 Одеса
78 Скорик Катерина 01.01.1990 Одеса
79 Савич Віталій 01.01.1990 Одеса
80 Качур Валерія 01.01.1990 Одеса
81 Тюрин Денис 01.01.1990 Одеса
82 Уманський Сергій 01.01.1990 Одеса
83 Зубок Олексій 01.01.1990 Одеса
84 Романова Марина 01.01.1990 Одеса
85 Лукьянчук Ольга 01.01.1990 Одеса
86 Сривкова Катерина 01.01.1990 Одеса
87 Резніков Дмитро 01.01.1990 Одеса
88 Олійник Дана 01.01.1990 Хмельницький
89 Нижна Юлія 01.01.1990 Хмельницький
90 Громова Тетяна 01.01.1990 Хмельницький
91 Вавилова Ася 28.09.1988 Турійськ
92 Баранівська Вікторія 05.09.1994 Київ
93 Докторова Віка 01.10.1997 Кропивницький
94 Шапран Таня 20.04.1995 Київ
95 Слупко Олександр 31.10.1985 Луцьк
96 Жигура Віталій 24.06.1988 Полтава Аврора спорт
97 Биков Денис 11/12/1985 Ужгород
98 Пирко Володимир 10.09.1987 Червоноград
99 Рузимурадова Зоя 27.02.1994 Дружковка
100 Сліпець Олександр 29.05.1984 Київ
101 Третьякова 366966ktif1 24.04.1988 Киев
102 Гончар Олена 29.08.91 Київ
103 Глушкова Оля 10 березня 1989 р. Червоноград
104 Волошин Володимир 24.04.1983 Хорол -
105 Липка Ольга 20.09.1995 Днепр
106 Левчик Микола 19.12.1992 Київ Основа Бігу

5км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Льовочкіна Дар'я 12.02.1992 Київ
2 Горай Іванна 07.07.1996 Київ Unicorn
3 Турченко Сергій 15.03.1978 Суми MaznyiTeam
4 Гірко Лілія 09.08.1968 Одеса NrunClub
5 Поліщук Богдана 06.05.1986 Київ
6 Hladkykh Oleksandr 15.02.1986 Odesa
7 Карасьова Анастасія 29.07.1994 Харків
8 Порада Тарас 17.09.1993 Львів
9 Ящук Дар‘я 12.06.1991 Житомир -
10 Беклеміщева Дарина 10.07.1995 Київ -
11 Омельченко Олена 09.01.1986 Вишгород, Київська область
12 Соловян Ольга 23071987 Київ
13 Шевченко Андрiй 08.12.1983 Киïв
14 Talavera Rimma 24.04.1984 Prath, Germany
15 Єсаулова Римма 30.08.1993 Лімассол
16 Мокієнко Максим 14.01.91 Запоріжжя
17 Пивко Ольга 30.01.1994 Харьков -
18 Білецький Ігор 24.02.1997 Харків
19 Степанюк Ірина 04.01.1990 Хмельницький
20 Лопатіна Наталія 5.7.1998 Суми
21 Ващенко Анатолій 14.05.2009 Кривий Ріг MaxximumCrossfit
22 Putintseva Anastasiia 24.02.1996 Kiev
23 Чорний Віталій 03.09.1994 Львів
24 Земська Майя 30.05.1988 Кривий ріг
25 Галба Руслан 20.07.1983 Київ HRusTeam
26 Шаповал Олена 14.04.1984 Київ
27 Петров Дмитро 20.07.1995 Волочиськ
28 Солодовник Дмитро 15.07.1996 Суми
29 Зацаринна Анжеліка 16.07.2000 Київ Атлетико
30 Гордієнко Аліса 30.03.1990 Суми
31 Петришин Марта 29.05.1986 Львів (Гданськ-Катовіце)
32 Пірущенко Валерія 09.07.1994 Одеса
33 Нассер Шаді 17.12.1996 Хмельницький
34 Шовкова Марина 16.06.1994 Трускавець
35 Твердохліб Микола 22.10.1991 Охтирка
36 Забірченко Олександр 08.05.1998 Славутич
37 Мовчан Ольга 26.03.1983 Дніпро
38 Ігнатенко Роман 12.11.1997 Одеса -
39 Бас Павло 04.07.1995 Рівне Rivne Running Club
40 Суєтіна Катерина 04.01.1993 Київ Adidas runners
41 Швіндін Микола 19.06.1991 Заводське Торпедо
42 Гончаренко Богдан 01.10.1979 Суми
43 Тимошенко Олег 30.08.1973 ХАРКІВ
44 Довгань Оксана 16.04.1976 Кривий Ріг Maxximumcrossfit
45 Соляренко Юрій 03.09.2004 Сміла
46 Кириленко Игорь 09.09.1976 Южноукраїнськ
47 Явдощук Тетяна 13.10.1970 Одеса О-Клуб
48 Нікітюк Ілля 09.01.1989 Марганець
49 Volobuieva Yelyzaveta 27.10.2006 Sumy
50 Кушніренко Антон 08.07.1993 Київ
51 Безпалый Владимир 13.05.1993 Київ
52 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
53 Івасько Роман 8.05.1991 Полтава
54 Ващенко Светлана 11.02.1985 Кривой Рог MaximumCrossfit
55 Шишкіна Юлія 03.12.1992 Кодима
56 Карімова Саміра 21.09.1993 Київ
57 Гордієнко Олександр 16.12.1990 Харків
58 Кузнєцова Юлія 15.03.1986 Київ
59 Шелест Вікторія 28.07.1994 миргород
60 Шелест Олександра 22.03.1996 миргород
61 Омельченко Тетяна 05.02.1988 Полтава
62 Кузьменко Ольга 31.10.1989 Харкыв
63 Мустяца Ілля 21.09.1998 Кривий Ріг
64 Козенко Владимирович Сергей 04101988 Кривий Ріг
65 Гапчук Таня 31.01.1989 Хмельницький -
66 Бабіч Мирослав 09.06.1991 Дніпро
67 Костирєв Іван 13.03.1996 Кривий Ріг
68 Харламова Ольга 21.03.1983 Харьков NEOMANIA
69 Шеремета Тарас 06.09.1983 Київ
70 Третяк Євгенія 23.09.1995 Ромни
71 Пащенко Тетяна 30.03.1986 Київ
72 Zaiets Anastasiia 03.03.1999 Хмельницький
73 Негрій Ірина 29.10.1988 Київ
74 Андрієнко Олександр 28.08.1994 Kyiv / Warszawa
75 Zhemera Marija 18.10.1988 Київ Adidas Runners Kyiv
76 Дергоусов Михайло 16.10.1991 Харків
77 Кравець Оксана 15.03.1992 Львів -
78 Голенко Олена 25.05.1995 Київ
79 Василенко Ольга 20.04.1982 Шостка
80 Дрогозюк Олег 01.01.1990 Одеса
81 Стоян Роман 01.01.1990 Одеса
82 Молостов Максим 01.01.1990 Одеса
83 Крисько Арістарх 17.07.2009 Шостка
84 Калюжний Олександр 21.06.1980 Суми
85 Шевчук Ірина 26.06.1991 Іванно Франківськ
86 Юркін Ігор 06.10.1989 Покровськ Твердий знак
87 Борошняна Інна 14.07.1985 Львів Инна Борошняная
88 Зубов Віктор 27.01.1953 Тростянець, Сумської області Let's Go
89 Куц Антон 28.01.1986 Київ
90 Шандиба Аліна 11.12.1988 Охтирка -
91 Галімон Роман 05.11.1995 Вінниця
92 Lizarev Serg 10071978 Kyiv DVB NPU
93 Lapii Yuliia 04.12.1990 Київ
94 Немченко Анна 24.04.1988 Киев , НП 246
95 Колінько Софія 09.05.2000 с. Голинь, Івано-Франківська область
96 Суслова Ельвіра 04.07.1989 Киів
97 Кондор Катерина 26.03.1985 Ужгород Bodyzone
98 Давиденко Євген 06.09.1984 Суми
99 Стригун Лев 13.02.2013 Суми
100 Dmytriv Leonard 02.09.1992 Тернопіль Ternopil Running Club
101 Романчук Яна 17.07.1992 Миргород
102 Биченко Олександр 01 січня 1986 Суми
103 Манелюк Анна 03.08.2004 Львів Анна Манелюк
104 Сліпущенко Веніамін 20.09.1984 Одеса
105 Шаповал Станіслав 14.02.1998 Дніпро
106 Міскевич Світлана 10.04.81 Луцьк Атлетіко
107 maslennikova Eva-mariya 14.06.2010 Кропивницкий
108 Гарасимович Ростислав 20.02.1993 Львів
109 Верещака Юлія 15.06.96 Гадяч
110 Гапонова Альбіна 03012000 Дніпро Дснс
111 Чиший Оля 10.08.92 Нікополь Дніпропетровської обл Без клубу
112 Герасименко Людмила 30.05.1990 Київ
113 Bukii Danylo 11/11/1994 Dnipro Solvve
114 Shana Vasyl 15.10.1981 Dnipro Solvve
115 Марченко Олександр 09.06.1997 Дніпро
116 Kulbaba Alevtyna 06.04.1986 Dnipro
117 Chu Chin Alex 09.11.1987 Одесса

1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Bondar Mykyta 20.04.2015 Київ
2 Грабінський Володимир 20.01.1997 Київ
3 Филипенко Оксана 13.06.1983 Дніпро
4 Передерій Олександр 08.07.2010 Київ
5 Билецкая Валентина 17.03.1972 Первомайский Харьковской области
6 Лопатіна Людмила 25.11.76 Суми
7 Потьонок Марія 30.07.88 Київ
8 Сологуб Андрій 07.08.1985 Дрогобич ДСНС
9 Vlasova Kateryna 1987 Kyiv
10 Костенко Максим 05.10.1995 Черкаси -
11 Дегтярьова Ірина 28.01.1986 Дрогобич ДСНС
12 Працько Кирило 15.05.1989 Запоріжжя Cro77fit Zaporizhzhya
13 Чернікова Олена 17.02.1970 Київ Stickbugs
14 Ахапова Тетяна 23.04.1983 Черкаси
15 Васильєв Влад 3.05.2012. Хмельницький Flashrun
16 Федота Ірина 1987 Кам‘янське
17 Пасічний Роман 10.02.2012 Київ Мама Лєна
18 Бердник Мирослава 10.03.2013 Кам'янське
19 Васильєва Наталя 6.01.1983 Хмельницький Flashrun
20 Леонченко Максим 25.09.1992 Дніпро
21 Михайленко Anna 8 липня 1987 Одеса -
22 Рохлінський Денис 23/02/1985 Київ
23 Shevchyk Kateryna 22.06 Yaremche -
24 Gorodnichenko Stas 05.03.1989 Яремче
25 Петращук Денис 01.11.2015 Надвірна
26 Ковбунов Віктор 13.04.1962 Kiyv Твій Спорт
27 Єрьоміна Вікторія 07.11.1969 Днепр
28 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
29 Ярцев Игорь 27.02.1984 Киев
30 Падун Софія 25.09.2005 Ужгород
31 Татарко Дмитро 01.12.1979 Ужгород
32 Rutushynskyy Dmytro 28.11.2009 Івано-Франківська обл, смт Богородчани -
33 Ткаченко Ірина 17.08.1996 Київ
34 Герасименко Андрій 26.11.1991 Чернігів Інваспорт біг Я не чую.
35 Кожухова Тетяна 14.02.1953 Ужгород
36 Мартіянова Ірина 26.11.1984 Первомайський
37 Тюляєв Євген 13.12.1986 Марганець ,,Дракон"
38 Itsenko Inna 07.09 Київ
39 Шевчук Ольга 24.02.1970 Кодима
40 Крисько Аріна 19.07.2013 Шостка
41 Крисько Єлисей 14.10.2014 Шостка
42 Бондаренко Богдан 14.12.2016 Київ
43 Гокова Софія 29.09.2015 Чернігів Falcons
44 Волга Анна 21.06.2000 Черкассы
45 Ілючок Валерія 17.04.2011 Київ
46 Юркін Олександр 07.10.1953 Мирноград
47 Швіндіна Ірина 09.02.2000 Заводське Торпедо
48 Пінчук Олег 25.01.2010 Івано-Франківськ Kesha
49 Полятикін Сергій 06.03.1986 Суми
50 Бугрій Юлія 28021994 Олександрія
51 Ковальова Марина 02.05.1991 Дніпро
52 Савченко Владислав 27.04.2022 Суми
53 Щербак Дмитро 26.10.2012 Суми
54 Соколенко Юлія 20.07.1990 Олександрія Легкоатлетичний клуб Олександрія
55 Левченко Володимир 23.09.2022 Черкаси
56 Pylypenko Tetiana 6.11.1994 Dnipro
57 Васько Олена 04.06.1995 Дніпро Solvve
58 Ноздрін Назар 11 січня 2018 Дніпро
59 Міщук Дар'я 08.03.1996 Дніпро
60 АЛЄКСЮК-ШЕВЧЕНКО ВІКТОРІЯ 15.10.1990 Дніпро
61 Cherevko Yurii 25.03.1990 Dnipro Solvve
62 D Daria 09.10 Черкаси
63 Бурикіна Веста 15.02.1991 Дніпро Solvve