JAVELIN RUN

Цей захід організовує Race Project. Вибирай пакет та реєструйся.

Деталі заходу

JAVELIN RUN
Короткий опис заходу:

JUVELIN RUN - онлайн забіг по всій Україні!

Організатор:

Race Project

Дата заходу:

26.05.2022

Час заходу:

23:59

Дедлайн:

26.05.2022

Дистанції:

42км, 21км, 10км, 5км, 1км

Вікові групи:

Локація:

будь-де

Зареєстровано учасників:

361

Відсоток кешбеку:

3%

Додаткова інформація

Медаль, що буде з вами всюди!

Вперше зробили медаль-відкривачку, що зможе відкрити як бутилочку холодного пива після пробіжки, так і око окупанта, що ступить на нашу землю!

Ти - не ти, коли з джавеліном! 

УМОВИ: 
1. Якщо ви не маєте кабінету учасника на сайті, то зареєтруватися.  Підтвердити за посиланням на пошті свій акаунт та ввійти до кабінету.
2. Обрати захід та оплатити стартовий внесок на сайті.
3. Вже зрозуміло, що більшість орків ступає на нашу землю за девізом: "Головне не перемога, а участь!". Тому пробігти обрану дистанцію до 26.05 включно.
4. Відправити результат (скрін або активне посилання з буль-якого додатку чи годинника) на пошту online.raceproject@ukr.net та вказати відділення Нової пошти для отримання медалі. 

Відправка медалей відбуватиметься щодня (за рахунок отримувача) починаючи з 10.05. 

Стартовий пакет учасника включає електронний стартовий номер учасника, який можна скачати нижче. На стартовому номері відсутні цифри, ми хочемо аби ви самі вписали туди своє побажання в майбутнє! Віримо, що всі побажання збудуться! 
Для скачування стартового номера учасника натисніть тут!
Також кожен учасник отримає медаль учасника забігу (зважаючи на складність виготовлення в даний час, на медалі не вказується кілометраж, тобто медаль на дистанції 42.2км така ж, як і приміром на 5км)! 

Віримо, що зовсім скоро ми побачимось на крутих івентах як у Сумах, так і в Україні!


Telegram-чат  для підтримки - https://t.me/eventsraceproject

Реєстрація

Пакет: 42,2км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 21,1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 10км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 5км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Пакет: 1км

Пакет включає:

Електронний стартовий номер, медаль фінішера

Ціна:

250 грн

Дистанції JAVELIN RUN

Дистанція Ліміт учасників Зареєстровано Залишилось місць
42,2 км 50 4 46
21,1км 150 35 115
10км 200 153 47
5км 200 129 71
1км 50 40 10

42,2 км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Koleboshyn Oleg 12.02.1929 Odessa
2 Михалевич Ігор 02.04.1983 Борислав Adidas runners
3 Бондаренко Сергій 24.04.1967 Полтава
4 Чигріна Ніна 22/09/1985 Бровари

21,1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Школьный Вячеслав Школьный 23.04.1987 Одесса Iron club
2 Іванов Вячеслав 20.07.1977 Нетішин
3 Жуков Микола 25.12.1984 Київ flashrun
4 Бурденюк Анастасія 28.07.1999 Хмельницький Flashrun
5 Єресько Віталій 13.08.1988 Одеса Не маю
6 Процюк Андрій 28.12.1983 Вінниця
7 Харламов Константин 06.11.1978 Харьков NEOMANIA
8 Котолевський Сергій 09.12.1988 Краматорськ KramRun
9 Кордзая Натела 01.01.1999 Одеса
10 Киркина Оксана 01.01.1999 Одеса
11 Фёдорова Маргарита 01.01.1999 Одеса
12 Vygovskyy Dmytro 07121974 Odessa
13 Яковлєв Олександр 02.03.1977 Харків Chameleon
14 Горлач Анна 09.04.1989 Харків team404
15 Дяченко Юрій 18.02.1982 Біла Церква Run Up Nation
16 Андреєв Андрій 16.10.1989 Київ Orca Team
17 Кайдаш Олексій 07.12.1990 Львів
18 Волошина Наталія 18.06. 84 Біла Церква Run Un Nation
19 Антощенко Григорій 08.11.1991 Харків Спілка АТО
20 Лин Олександр 01.01.1990 Київ
21 Дяченко Олег 03.12.1983 Тараща
22 Гура Вадим 26.05.1992 Червоноград -
23 Кондратенко Володимир 12.03.1978 Нова Водолага NovaRun
24 Газда Владислав 01.01.1999 Хмельницький
25 Василига Олег 01.01.1999 Хмельницький
26 Деревʼянко Євгеній 11.09.1983 Харків Team404
27 Мастюк Любов 15.08.96 Запорожье Немає
28 Ващишина Оля 22.07.1990 Черкаси
29 Римарович Олег 25.11.1969 м.Кам'янець-Подільський
30 Ребрик Василь 14.02.1993 Львів -
31 Орлов Андрій 29.02.1984 Харків team404
32 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
33 Kharkhalis Anton 14.10.1989 Lviv -
34 Товкач Андрій 31.05.1985 КИЇВ КузінTeam
35 Zadorozhnyi Dmytro 24.05.1987 Kyiv Nike Run Club

10км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Дідченко Євген 08.08.1978 Київ ПУШЕБ
2 Недбай Інна 27.05.1989 Тростянець MaznyiTeam
3 Горай Іванна 07.07.1996 Київ
4 Білоус Єгор 18.04.1985 м. Черкаси CrossRunChe
5 Евгений Евгений 08.01.1987 Краснодон
6 Цибенко Віра 13.04.1978 Киёв
7 Пашко Олексій 01.11.1979 Гадяч, Полтавська область
8 Ківак Ірина 16.03.1997 Черкаси
9 Dubovyk Nikita 19.06.1987 Київ J&J running club
10 Батюк Ольга 27.09.1985 Київ
11 Любімов Андрій 09.06.1976 Київ VO2MAXLAB
12 Харламова Ольга 21.03.1983 Харьков NEOMANIA
13 Харламов Олександр 02.06.2011 Харьков NEOMANIA
14 Юрченко Леонід 04.10.1985 Харків
15 Мирончик Валерій 26.06.1963 Суми Run&Roll
16 Потьонок Марія 30.07.88 Київ
17 Kupriyanchik Oksana 27.02.1989 Луцьк
18 Павлушенко Вадим 28.06.1994 Хмельницький
19 Сосков Юрій 19.11.1985 Київ R4B Club
20 Заєць Андрій 21.01.1998 Хмельницький
21 Мазур Юлія 02.12.1988 Черкаси
22 Мазур Олександр 28.07.1989 Черкаси
23 Volobuiev Bogdan 14.05.1983 Sumy
24 Биков Денис 11/12/1985 Ужгород
25 Поліщук Богдана 06.05.1986 Київ
26 Женчур Данило 19.12.1990 Київ mozhem
27 Захарчук Оксана 22.05.1992 Луцьк
28 Чирук Людмила 15.03.1975 Луцьк
29 Добровольський Олександр 23.05.1989 м.Вінниця
30 Сисак Оксана 19.04.1985 Хмельницький
31 Кириленко Игорь 09.09.1976 Южноукраїнськ
32 Єрмаков Сергій 24.07.1986 Дніпро Новое Время
33 Кузнєцова Тетяна 24.09.1985 Киев
34 Терещенко Максим 13.09.1985 Київ
35 Polkovnikov Roman 01.08.1990 Kyiv Level Up
36 Takudis Volodymyr Lozovyi 22/04/1984 Kyiv Nike
37 Кириченко Максим 01.01.1999 Одеса
38 Яковенко Дарья 01.01.1999 Одеса
39 Романова Марина 01.01.1999 Одеса
40 Кордзая Натела 01.01.1999 Одеса
41 Мацефук Лидия 01.01.1999 Одеса
42 Лабунский Андрей 01.01.1999 Одеса
43 Качур Валерия 01.01.1999 Одеса
44 Стоян Роман 01.01.1999 Одеса
45 Баранов Олег 01.01.1999 Одеса
46 Кухтинов Александр 01.01.1999 Одеса
47 Лукьянчук Ольга 01.01.1999 Одеса
48 Брандис Сергей 01.01.1999 Одеса
49 Ашаева Ольга 01.01.1999 Одеса
50 Уманский Сергей 01.01.1999 Одеса
51 Гальчинський Андрій 01.01.1990 Вінниця
52 Мігуль Вікторія 25.09.1987 Вишгород
53 Васильєва Наталя 6.01.1983 Хмельницький Flashrun
54 Лисенко Сергій 10.04.1994 Київ
55 Везденецький Сергій 05.09.1998 м. Хмельницький
56 Вельбой Іван 16.01.1982 Суми
57 Лисенко Катя 20.10.1997 Київ
58 Катюха Олександр 11.09.95 Київ
59 Андрієнко Михайло 21.05.1989 Київ
60 Khoma Roman 30.11.1983 Lviv ВКО
61 Гульченко Оксана 10.05.1980 Київ
62 Чернишевський Олександр 07.09.1977 Київ
63 Жаріков Олексій 21.03.1983 Вінниця
64 Веселкова Надія 02.11.1995 Одеса KryzhRun
65 Попов Владимир 01.01.1999 Одеса
66 Волдеев Александр 01.01.1999 Одеса
67 Цыбин Олег 01.01.1999 Одеса
68 Мовчан Сергей 01.01.1999 Одеса
69 Резников Дмитрий 01.01.1999 Одеса
70 Небога Владислав 01.01.1999 Одеса
71 Савич Виталий 01.01.1999 Одеса
72 Лепетуха Світлана 25.02.1986 Черкаси
73 Гончаренко Олексій 29 квітня 1983 року народження Першотравенськ Дніпропетровської області
74 Соляник Олександр 22.03.1989 Біла Церква Run up nation
75 Dorosh Denis 31.07.1998 Kropyvnitsky
76 Янгічер Сергій 20.09.1990 Київ
77 Дума Ірина 13.04.1979 Львів
78 Дума Денис 18.08.1983 Львів
79 Великодна Любов 10.02.1984 Кривий Ріг
80 Свиридова Ксенія 01.01.1990 Київ
81 Савченко Оксана 29.12.1985 Кропевницкий Святослав
82 Куриленко Сергей 02.02.1988 Кропивницький Святослав
83 Грецова Світлана 21/05/1990 Київ Chameleon
84 Остроумов Юрій 01.03.1976 Харків Squad UA
85 Макідон Юлія 29.03.1990 Дніпро Старт Дніпро
86 Кириленко Сергій 24 лютого 1963 Суми Sumy Running Club
87 Булавик Сергій 12.10.1988 Дніпро
88 Rudenko Artem 13.10.1990 Київ #TeremkyRunClub
89 Якимчук Володимир 01.03.1993 Ківерці SK Luchesk
90 Косяков Михайло 15.07.1988 Черкаси
91 Юлія Нижна 01.01.1999 Хмельницький
92 Дармограй Юлия 01.01.1999 Хмельницький
93 Олійник Дана 01.01.1999 Хмельницький
94 Козак Дмитрий 01.01.1999 Хмельницький
95 Придачук Юлия 01.01.1999 Хмельницький
96 Щіпановський Артур 01.01.1999 Хмельницький
97 Голубничий Максим 15.01.1980 Харків Squad UA Runners
98 Мельник Сергій 10.02.1982 Луцьк Sport Life
99 Гончаренко Павло 16.05.1990 Дніпро ARENA
100 Маковій Віталій 23.02.1980 Берегове
101 Андреєва Юлія 15.04.1996 Харків USC
102 Конопляник Олег 25.07.1985 Львів
103 Аврам Олег 27 лютого Львів Військовий
104 Котонос Денис 03.09.1994 ВІННИЦЯ -
105 Зайцев Олександр 15.03.2022 Вінниця No Boring Runners
106 Lahoda Ivan 01.09.1988 Харків
107 Usenko Mila 23.09.1990 Київ Nike Run Club
108 Чорний Віталій 03.09.1994 Львів
109 Куршацов Андрій 19.03.1977 Харків Squad UA Runners
110 Ляшенко Максим 31.05.1989 Кривий Ріг
111 Літвінов Дмитро 07.05.1985 Херсон
112 Хвостенко Дмитро 24.01.84 Біла Церква Run Up Nation
113 Bilokon Serhii 03.10.1983 Kyiv
114 Петращук Ярослав 04.04.1983 Калуш
115 Ezhov Vladyslav 13.01.1989 Київ
116 Зайнетдінов Олександр 06.08.1983 Харків
117 Літвіцька Вікторія 11 жовтня 1978 Хмельницький VeloClub Podillya
118 Поліщук Андрій 12142002 Біла церква Run-up
119 Гребенець Юлія 11.12.92 Хмельницький
120 Иваненков Никита Александрович 06.10.2006 Харьков ВПО Хмельницкий
121 Tovstokyak Dmytro 21.05.1989. Київ Хамелеон
122 Третякова Юлія 01.01.1999 Одеса
123 Третяков Дмитро 01.01.1999 Одеса
124 Андрій Луценко 01.01.1999 Одеса
125 Пронцевич Олександр 01.01.1999 Одеса
126 Павлюк Марія 01.01.1999 Одеса
127 Кріль Сніжана 01.01.1999 Одеса
128 Нанаки Дмитрий 01.01.1999 Одеса
129 Дубининн Сергей 01.01.1999 Одеса
130 Кондратьєв Владислав 26.08.1994 Черкаси
131 Турченко Сергій 15.03.1978 Суми MaznyiTeam
132 Задорожний Андрій 19 травня Львів
133 Тимофеева Світлана 01.01.1990 Хмельницький
134 Земський Денис 04.07.1988 Кривий ріг
135 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
136 Куриленко Сергей 02.02.1988 Кропивницький Святослав
137 Чекунов Олексій 17.07.1979 Харків
138 Гончар Олена 29.08.91 Київ
139 Зіньковський Сергій 26.10.1989 Харків team404
140 Veryutin Kirill 22.08.2001 Харьков Stayer - Athlon
141 Takudis Volodymyr 22/04/1984 Kyiv Nike
142 Делімарський Роман 06.07.1992 Львів Run4U
143 Вавилова Ася 28.09.1988 Турійськ
144 Невмержицький Богдан 03.02.1991 Київ
145 Кривенко Владислав 05.03.1998 Київ ВПН
146 Глянько Андрій 23.11.1981 Київ
147 Ковтун Славик 11.03.1997 Киев СКПКО
148 Bilyk Volodymyr 05.04.1966 Kharkiv Squad UA Runners
149 Буйновський Денис 12.04.1978 Днепр StartDnipro
150 Слупко Олександр 31.10.1985 Луцьк
151 Korolev Anton 05.06.1990 DNIPRO Regym
152 Озерян Микита 16.10.1995 Харків Chameleon
153 Davydenko Oleksandr 26.07.1990 Сумы, Сумская обл.

5км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Твердохліб Микола 22.10.1991 Охтирка
2 Путінцев Михайло 17.04.1993 Вишневе
3 Putintseva Anastasiia 24.02.1996 Kiev
4 Матюхін Вячеслав 14.08.1989 Дрогобич Без клуба
5 Бондюх Ксенія 14.06.1990 Київ
6 Ігнатенко Роман 12.11.1997 Одеса -
7 Сулько Віталій 2.07.2009 Київ СІБУМІ
8 Shmahailo Mykhailo 07.08.1983 Lviv
9 Шкарупа Ганна 12.11.1980 Київ
10 Talavera Rimma 24.04.1984 Prath, Germany
11 Зборовский Юрий 12.09.2001 Киев
12 Соляренко Юрій 03.09.2004 Сміла
13 Петров Дмитро 20.07.1995 Волочиськ
14 Галба Руслан 20.07.1983 Київ Без клуба
15 Білінська Вікторія 05.01.1997 Хоростків
16 Бондаренко Юлія 21.07.1997 Полтава
17 Хаджинов Євген 21.07.1987 Київ
18 Zaiets Anastasiia 03.03.1999 Хмельницький
19 Соловян Ольга 23071987 Київ
20 Марісов Микола 11.05.1999 Київ
21 Shturnieva Anna 24.11.1991 Яремче
22 Поливцев Александр 22 Днепр
23 Гірко Лілія 09.08.1968 Одеса NrunClub
24 Ориничев Вячеслав 30/05/1986 Харьков
25 Федота Ірина 1987 Кам‘янське
26 Габрид Ігор 24.09.1995 Христинівка
27 Vaskovskyi Anton 12.07.1989 Donetsk Nonamerunners
28 Бабенко Ксюша 25.03.1992 Вишгород
29 Молостов Максим 01.01.1999 Одеса
30 Гулаенко Наталья 01.01.1999 Одеса
31 Горячун Роман 01.01.1999 Одеса
32 Петровская Ольга 01.01.1999 Одеса
33 Куценко Алла 01.01.1999 Одеса
34 Тюрін Денис 01.01.1999 Одеса
35 Колебошин Михаил 01.01.1999 Одеса
36 Дуданова Дарина 01.01.1999 Одеса
37 Руснак Анастасия 01.01.1999 Одеса
38 Воєвудка Анатолій 30.09.1985 Львів ВсЕ МоЖу
39 Мецан Марія Мецан 11.08.2000 м. Хоростків
40 Ковальчук Олександр 11.08.1999 Вінниця Vodafone Ukraine
41 Ящук Дар‘я 12.06.1991 Житомир -
42 Кузнєцова Юлія 15.03.1986 Київ
43 Dean Dean 01.01.1990 Одеса
44 Маленко Єва 12.04.2001 Львів
45 Швадчак Андрій 01.01.1990 Вінниця
46 Hladkykh Oleksandr 15.02.1986 Odesa
47 Грабовецький Дмитро 26.12.1988 Івано-Франківськ
48 Шишкіна Юлія 03.12.1992 Кодима
49 Везденецька Анжеліка 24.10.1997 Хмельницький
50 Гладких Анна 26.10.1988 Одесса Project13
51 Кулик Юрий 08.02.1976 Запоріжжя
52 Бойко Зiна 06.03.1984 Кривий Ріг
53 Шаповал Олена 14.04.1984 Київ
54 T Ansar 1973 Київ
55 Гатіатуллін Андрій 28.01.1981 Київ Adidas Runners Kyiv
56 Овчаренко Женя 29.05.1998 Киев
57 Скорик Катерина 01.01.1990 Одеса Iron Club
58 Ягодовська Ірина 28.11.1984 Київ
59 Прокопович Олександр 15.05.1999 Київ addidas Runners
60 Шекера Олександр 29.11.1980 Київ ДЮСШ25
61 Шекера Ліля 25.09.1981 Київ ДЮСШ25
62 Шекера Вікторія 30.10.2006 Київ ДЮСШ 25
63 Шекера Віталій 09.04.2009 Київ ДЮСШ 25
64 Нарушев Еміль 14.09.1989 Одеса
65 Швіндін Микола 19.06.1991 Заводське Торпедо
66 Шевченко Андрiй 08.12.1983 Киïв
67 Коробкіна Вікторія 02.11.1995 Одеса МеняЗаставили
68 Савіна Юлія 01.01.1999 Хмельницький
69 Пастернак Яна 01.01.1999 Хмельницький
70 Пох Андрій 01.01.1999 Хмельницький
71 Капустяк Інна 01.01.1999 Хмельницький
72 Гуменюк Костянтин 10.08.1983 Одеса
73 Явдощук Тетяна 13.10.1970 Одеса О-Клуб
74 Расчупкіна Марія 19.03.1995 Ужгород -
75 Кучеренко Вікторія 21.06.1990 смт. Комишня
76 Чорна Карина 14.07.1995 Львів
77 Кушніренко Антон 08.07.1993 Київ
78 Циганкова Олена 23.01.1999 Хмельницький ЦСК ЗСУ
79 Якимчук Артем 12.11.1998 Київ
80 Кадькало Олександр 10-11-1957 Київ СК "Науковець"
81 Богачова Анна 04.08.1988 Полтава Аврора спорт
82 Тарасов Олександр 02.06.1985 Харків
83 Мокієнко Максим 14.01.91 Запоріжжя
84 Льовочкіна Дар'я 12.02.1992 Київ
85 Shpachuk Aleksandra 26.04.1986 Kyiv Немає
86 Sielivanov Dmytro 19.02.1989 Яворів
87 Палагута Олександр 11.01.1984 Львів
88 Калюжний Олександр 21.06.1980 Суми
89 Леусенко Ольга 04.02.1975 Київ
90 Порожнякова Яся 30.06.88 Полтава Poltava Running Club
91 Зорик Іван 02.07.1980 Львів
92 Нирка Ігор 23.03.1981 Київ НПУ
93 Моспан Євстахій 12.09.1980 Львів
94 Мазур Оксана 12.021989 Ужгород
95 Газда Захар 01.01.1999 Одеса
96 Бердник Анна 18.12.1982 Кам'янське
97 Куц Антон 28.01.1986 Київ
98 Мокринський Ростислав 27.12.1977 Київ
99 Шурунова Софія 31.08.1992 Kyiv MRC
100 Olehov Oleh 04.02.1981 Київ
101 Ільїн Антон 23.11.1987 Київ Хамелеон
102 Крець Станіслав 30.07.1986 Лубни
103 Пилипчук Максим 08.07.1991 Хмельницький
104 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
105 Безпалый Владимир 13.09.1993 Київ
106 Kereya Eugene 28091991 Kharkiv The Gentlemen
107 Левчук Андрій 30.04.1983 Хмельницкий Raceexpert.club
108 Пришляк Андрій 15.12.1986 Івано-Франківськ
109 Кошманюк Ян 07.11.1989 Чернівці
110 Bashylov Vladyslav 02 06 1984 Мариуполь Chameleon
111 Суєтіна Катерина 04.01.1993 Київ Adidas runners
112 Карімова Саміра 21.09.1993 Київ
113 Гусев Александр 08.12.79 Харьков Chameleon
114 Негрій Ірина 29.10.1988 Київ
115 Вара Анастасія 21.11.1991 Київ
116 Карачевцев Василь 08.08.1962 Тростянець, Сумської області Let's Go
117 Зубова Зоя 29.04.1953 Тростянець, Сумської області Let's Go
118 Lizarev Serg 10071978 Kyiv DVB NPU
119 Tsvetkova Karina 06.07.1988 Київ Спортклуб Дії
120 Сокол Марія 16.04.1985 Харків Team404
121 Святой Сергей 14.04.1983 Кропевницкий Святослав
122 Яковенко Олександр 29.07.1992 Харків
123 Коновальчук Владислав 21.07.1995 Одеса
124 Чирва Сергій 20.08.1989 Суми
125 Гордієнко Олександр 16.12.1990 Харків
126 Shafray Nataliia 08.11.1995 Ніжин
127 Шимко Олексій 22.12.1993 Нетішин
128 Степанюк Ірина 04.01.1990 Хмельницький
129 Некрасова Олександра 16.05.1997 Суми

1км

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Ківак Артем 10.05.1995 Черкаси Cross Run Che
2 Ахапова Тетяна 23.04.1983 Черкаси
3 Сулима Олександр 05.06.1997 Київ
4 Ищенко Ирина 01.01.1999 Одеса
5 Вакарчук Ольга 01.01.1999 Одеса
6 Татарченко Катерина 28.10.1994 Київ
7 Свічкар Владислав 09.05.2000 Харків
8 Шевчук Ольга 24.02.1970 Кодима
9 Ярцев Игорь 27.02.1984 Киев
10 Рохлінський Денис 23.02.1985 Київ
11 Грабінський Володимир 20.01.1997 Київ
12 Забірченко Олександр 08.05.1998 Славутич
13 Скуратівська Надія 16 вересня 1988 Гостомель
14 Пасічний Роман 10.02.2012 Київ
15 Костенко Максим 05.10.1995 Черкаси -
16 Арнольдов Александр 02.08.1989 Киев
17 Єрьоміна Вікторія 07.11.1969 Днепр
18 Ігнатенко Оксана 13.04.1998 Дніпро
19 Порада Тарас 17.09.1993 Львів
20 Мосійчук Інна 01-01-1990 Київ
21 Білявець Ірина 01.01.1999 Одеса
22 Працько Кирило 15.05.1989 Запоріжжя Cro77fit Zaporizhzhya
23 Виллин Александр 3.3.33 Запоріжжя
24 Михайленко Anna 8 липня 1987 Одеса -
25 Мазур Дмитро 29.11.2010 Ужгород
26 Скуратівська Надія 16 вересня 1988 Гостомель
27 Макі Матт 06.04.1976 Київ / USA
28 Остроушко Виктория 28.04.1994 Одесса
29 Левчук Андрій 30.04.1983 Хмельницкий Raceexpert
30 Vlasova Kateryna 1987 Kyiv
31 Kobzar Dmytro 28.02.1985 Sumy B-tone
32 Підкопайло Вікторія 18.09.1994 Кропивницький
33 Поташев Олександр 24/08/1970 м. Харків SKS
34 Старовойт Ірина 09.02.2000 Заводське Торпедо
35 B Mykyta 20.04.2015 Київ
36 Чебан Катерина 10.01.1986 Одеса
37 Чебан Дарія 02.07.1984 Одеса
38 Unger Walter 25.01.1973 Odessa
39 Герасименко Андрій 26.11.1991 Чернігів Інваспорт біг Я не чую.
40 Valakh Dmytro 21.03.1993 Kyiv Atletiko