Sumy Night Airport Run 2020

Цей захід організовує Race Project. Вибирай пакет та реєструйся.

Деталі заходу

Sumy Night Airport Run 2020
Короткий опис заходу:

Вперше в Україні - нічний забіг в аеропорті!

#RaceProject
#AirportNightRun

Організатор:

Race Project

Дата заходу:

31.10.2020

Час заходу:

17:30

Дедлайн:

30.10.2020

Дистанції:

5 км, 10 км

Вікові групи:

14-18, 19-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60+

Локація:

Суми, аеропорт

Зареєстровано учасників:

117

Додаткова інформація

Вперше в Україні - нічний забіг в аеропорті!

Ідеально рівна траса - це все, що потрібно для персонал бест цього року! А в нас перепад висоти лише 1,4м/км!

Сторінка забігу у фейсбук

Реєстрація

Пакет: Airport 5 km

Пакет включає:

чіп, стартовий номер, ліхтарик, брендовану сумку заходу, смс з результатом, харчування на фініші, брендований рушник.

Ціна:

275 грн

Пакет: Airport 10 km

Пакет включає:

чіп, стартовий номер, ліхтарик, брендовану сумку заходу, смс з результатом, харчування на фініші, брендований рушник.

Ціна:

275 грн

Дистанції Sumy Night Airport Run 2020

Дистанція Ліміт учасників Зареєстровано Залишилось місць
Airport 5 km 74 57 17
Airport 10 km 86 60 26

Airport 5 km

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Завадський Валентин 08.04.1989 Київ
2 Некрасова Олександра 16.05.1997 Суми
3 Шешуряк Юлія 12.10.1983 Київ
4 Тарабан Сергій 19.10.1992 Суми Sumy Running Club
5 Власенко Анна 04.05.1983 Суми Family Fit Club
6 Мазний Микола 14.01.1993 Суми MaznyiTeam
7 Шматко Іван 16.05.2011 Суми
8 Калюжний Олександр 21.06.1980 Суми
9 Сень Леонід 25.11.1986 с. Миколаївка, Охтирський р-н., Сумська обл. ФК "Валедіанс"
10 Шандиба Аліна 11.12.1988 Охтирка Sumy Running Club
11 Качмарик Анастасія 08.09.1996 Київ
12 Смик Андрій 02.06.1996 Київ
13 Usova Oksana 25.09.1972 Суми
14 Півень Андрій 24.11.1972 Суми
15 Сергієнко Володимир 07.01.1963 Суми Sumy Running Club
16 Бабкина Виктория 30 Суми
17 Гречко Дмитро 28.02.1985 Харків Chameleon Club
18 Чубенко Женя 28.09.1986 Харьков Chameleon club
19 Толстошеєва Анна 25.11.1996 Суми
20 Циганков Віктор 09.05.2003 Воловець
21 Морозова Олена 14.06.1969 Суми
22 Апьонкіна Марина 30.11.1974 Суми
23 Кошман Таміла 07.10.1997 Суми
24 Нечипоренко Анастасія 11.11.1987 Суми
25 Стрижова Ольга 16.04.1983 Суми
26 Панфілов Вячеслав 16.07.1989 Суми
27 Рогова Елена 25.05.1981 Полтава -
28 Лопанов Александр 14.12.1995 Мариуполь Українська Федерація легкої атлетики
29 Закревська Тетяна 22.03.1996 Суми -
30 Олександр Даниленко 28.05.1991 Суми ФК Валедіанс
31 Євген Волченко 19.08.1984 Суми ФК Валедіанс
32 Ігор Аушев 21.09.1985 Суми ФК Валедіанс
33 Михайло Скоробагатько 11.09.1994 Суми ФК Валедіанс
34 Олександр Гладишев 19.07.1993 Суми ФК Валедіанс
35 Оніщенко Павло 17.07.2006 Полтава
36 Кропивка Влад 12.07.1991 Харків -
37 Оніщенко Костянтин 20.05.1973 Полтава
38 Кропивка Марина 07.04.1992 Харків
39 1 Аврора 25.09.1979 Полтава
40 2 Аврора 25.09.1979 Полтава
41 3 Аврора 25.09.1979 Полтава
42 4 Аврора 25.09.1979 Полтава
43 5 Аврора 25.09.1979 Полтава
44 6 Аврора 25.09.1979 Полтава
45 7 Аврора 25.09.1979 Полтава
46 8 Аврора 25.09.1979 Полтава
47 9 Аврора 25.09.1979 Полтава
48 10 Аврора 25.09.1979 Полтава
49 11 Аврора 25.09.1979 Полтава
50 12 Аврора 25.09.1979 Полтава
51 13 Аврора 25.09.1979 Полтава
52 14 Аврора 25.09.1979 Полтава
53 15 Аврора 25.09.1979 Полтава
54 Чмутова Виктория 18.09.2000 Харьков
55 Андрияш Алексей 26.03.1985 Сумы Olivia Running Team
56 Тонконожко Альона 19.09.1996 Сумы
57 Іванов Володимир 30.09.1995 Харків Chameleon

Airport 10 km

Номер Учасник Дата народження Місто Клуб
1 Валієва Анна 18.03.1990 Київ
2 Павло Тарабан 07.08.1977 Суми
3 Кириленко Сергій 24.02.1963 Суми Sumy Running Club
4 Нікулін Олександр 23.05.1962 Суми Sumy Running Club
5 Кісиленко Костянтин 26.01.1989 Суми Sumy Running Club
6 Лядовий Максим 19.11.1982 Суми
7 Островський Геннадій 14.04.1967 Суми СКІФ
8 Степаненко Олена 05.06.1992 Суми
9 Шматко Дмитро 28.11.1985 Суми
10 Геєнко Михайло 29.12.1980 Суми
11 Драченко Cвітлана 10.02.1978 Харків
12 Капуста Юлія 06.09.1987 Суми
13 Стасенко Марія 30.05.1989 Київ
14 Бовсуновська Надія 14.03.1989 Київ
15 Билоус Анна 24.01.1984 Суми -
16 Шкурат Євген 24.03.1984 Суми
17 Шепіль Олексій 30.03.1990 Суми
18 Ілляшенко Андрій 09.02.1985 Суми
19 Prokopenko Aleksa 20.11.1995 Сумы
20 Сірий Євген 07.03.1983 Суми Sumy Running Club
21 Скрипченко Максим 15.03.1984 Суми
22 Зеленский Иван 15.07.1988 Ахтырка.
23 Кобзарь Вячеслав 22.07.1979 Ахтырка
24 Блезнюк Сергій 07.12.1989 Київ
25 Кузьменко Андрій 13.04.1986 Охтирка
26 Кобзаренко Олександр 11.07.1981 Київ
27 Шелест Олексій 01.02.1971 миргород
28 Зубенок Олександр 04.07.1986 Полтава
29 Кулик Андрій 23.10.1981 Охтирка KMRC
30 Волощук Христина 08.12.1994 Київ
31 Михайлов Борис 12.02.1961 Бахмач ДМК Гармонія, АБУ
32 Пулінець Сергій 09.02.1960 Батурин ДМК Гармонія
33 Расказов Олег 16.07.1995 Піски ДМК Гармонія
34 Kryshtop Vitalii 27.10.1990 Sumy
35 Максим Ситник 01.08.1989 Суми
36 Бойко Борис 12.04.1960 Боярка
37 Ритова Валерія 25.02.2002 Харків
38 Березюк Дмитро 04.03.2002 Харків
39 Павленко Елена 11.08.1979 Харьков Беганутые
40 Павленко Сергей 23.08.1978 Харьков Беганутые
41 Карпенко Юлія 03.08.1994 Суми
42 Соколенко Вячеслав 15.08.1993 Ромни
43 Шкодінов Ігор 06.12.1983 Дружківка
44 Вельбой Іван 16.01.1982 Суми Ураган
45 Гаркун Анна 04.06.1998 Полтава Running Club Poltava
46 Жуков Валерий 09.01.76 Сумы
47 Світличний Роман 15.09.1992 Суми
48 Bohdan Vorona 28.05.1990 Суми
49 Ломако Юрий 15.02.1984 Харьков
50 Цинка Олександр 24.04.1986 Суми
51 Новицький Олександр 12.06.1991 Суми
52 Сушков Максим 13.05.1995 Харків
53 Глива Іван 16.03.1992 Суми
54 Кропивка Влад 12.07.1991 Харків
55 Ершов Леонид 09.10.1989 Харків
56 Мирончик Валерій 26.06.1963 Суми
57 Атрошко Роман 21.06.1992 Суми -
58 Прудников Олександр 10.04.2002 Суми
59 Кочура Олександр 23.09.1987 Суми
60 Карпенко Владислав 17.11.1998 Харків Fortis Run Club / Squad UA Runners